JARTOM - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  
   Home    Zgłaszasz    Firma    Artykuły    Referencje    Kontakt
» Lokale użytkowe, magazynowe - artykuły:
 

Lokale do wynajęcia

Lokale do wynajęcia – magazyny Panattoni w Centralnej Polsce.

Redaktor: W polskim krajobrazie magazynowym zaczynają dominować parki logistyczne. Czy to oferta tylko dla klientów zainteresowanych dużymi modułami lokali magazynowych do wynajęcia?

Agent Jartom: Wszystko zależy od konkretnego Centrum Dystrybucyjnego i momentu, w którym najemca zainteresuje się danym kompleksem. Rotacja najemców Centrów Logistycznych jest dość duża, a same hale wyjątkowo nowoczesne w porównaniu z np. samodzielnymi nieruchomościami. Oznacza to, że dostępne lokale do wynajęcia są szybko zajmowane i może się okazać, że pozostałe moduły nie będą odpowiadać potrzebom klienta. Nie zmienia to faktu, że Centra Dystrybucyjne są bardzo elastycznie pomyślane i możliwe jest wyodrębnianie w nich różnych modułów także dla małych firm.

Ta elastyczność idzie w parze z dobrą lokalizacją. Deweloperzy wybierają dla Parków Logistycznych obrzeża metropolii. Sądząc po ofercie Jartom, największy ruch jest w Polsce Centralnej.
Centrum Polski oznacza liczne udogodnienia komunikacyjne, pozwalające na prowadzenie działalności na terenie całej Polski, a nawet w niektórych rejonach Europy. Jartom swoją ofertą wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i szczególną uwagę skupia na województwie mazowieckim i sąsiadujących z nim rejonami czyli np. Łodzią.

Czy w tej ostatniej mogliby Państwo zaproponować hale, lokale do wynajęcia małym lub średnim firmom? Oczywiście mam na myśli hale w ramach Centrum Dystrybucyjnego.
Małe firmy powinny zainteresować moduły dostępne w ekskluzywnym Panattoni Park Stryków. Ten Park Logistyczny znajduje się blisko Łodzi i w jego okolicy powstanie węzeł komunikacyjny łączący autostrady A1 i A2, co stanie się cennym udogodnieniem. Obecnie przez region biegnie też droga krajowa nr 14 i trasa nr 71 więc potencjalni dystrybutorzy nie będą mieli problemów z transportem. Pozostałe lokale do wynajęcia przewidują też mniejsze powierzchnie, więc z powodzeniem odnajdą się tu małe i średnie firmy.

Domyślam się, że Centrum Logistyczne jest równoznaczne z najwyższymi standardami. Może Pani w skrócie podać przykładowe parametry hal do wynajęcia?
Są tu lokale do wynajęcia zaprojektowane z myślą o magazynowaniu i dystrybucji. Za pierwszą przemawia wysokość składowania 11 m, posadzka bezpyłowa i ekonomiczna konstrukcja stalowa. Główne udogodnienia dla dystrybucji to liczne doki przeładunkowe i obszerne place manewrowe. Taki projekt pozwala na elastyczne operowanie przestrzenią w zależności od aktualnych potrzeb klienta.

W tym rejonie swoje siedziby zlokalizowało już wiele firm. To dowód na jego potencjał i swego rodzaju niezawodność. Czy jednak małe firmy mogą się odnaleźć w sąsiedztwie tych większych, które już się zadomowiły w tym Parku Logistycznym?
Parki Logistyczne są tak pomyślane, by różni najemcy mogli funkcjonować obok siebie bez kłopotu. Małe firmy mogą tylko zyskać na lokalizacji w Centralnej Polsce. Zapewniam, że Polska Centralna jest otwarta na wszystkie firmy, także małe. Przede wszystkim jednak zachęcam do osobistej wizyty w Panattoni Park Stryków, w towarzystwie agenta Jartom, co pozwoli właściwie ocenić możliwości hal.
 

Link do lokali do wynajęcia omawianych w wywiadzie: Panattoni Park Stryków


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   
2006 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone
Serwisy JARTOM wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij