JARTOM - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  
   Home    Zgłaszasz    Firma    Artykuły    Referencje    Kontakt
» Lokale użytkowe, magazynowe - artykuły:
 

Lokale wynajem

2010-11-06
Lokale wynajem

Lokale wynajem - Hala na terenie centrum magazynowo-produkcyjnego.

Redaktor: Dzień dobry. Większość klientów szukających hali magazynowej do wynajęcia stoi przed wyborem, czy wybrać lokale, wynajem w centrum magazynowym czy zdecydować się na wynajem wolnostojącego obiektu przy trasie? Zapewne każde rozwiązanie ma wady i zalety. Czy Jartom może w tej kwestii doradzić klientowi?
Agent Jartom: W temacie „lokale wynajem” i w każdej innej kwestii dotyczącej nieruchomości komercyjnych nasi pracownicy służą pomocą. Słusznie Pan zauważył, oba rozwiązania mają wady i zalety. Hala na terenie centrum magazynowo – produkcyjnego to oprócz funkcji stricte logistycznych, uzyskujemy także funkcje dodatkowe. Wynajem lokali samodzielnych daje natomiast zdecydowanie większą autonomię.

W takim razie, aby doradzić optymalne klientowi, muszą Państwo znać jego potrzeby?

Poznanie potrzeb klienta to pierwszy krok na tej drodze. Aby dokonać naprawdę optymalnego wyboru dotyczącego tematu „lokale wynajem”, trzeba się orientować w meandrach nie tylko rynku wynajmu nieruchomości magazynowych, ale także specyfice współczesnej gospodarki. Nasi pracownicy dzięki wiedzy i doświadczeniu są w stanie każdemu klientowi przedstawić tabelaryczne porównanie cen kilkunastu ofert, wady i zalety obu rozwiązań. Wszystko to z korzyścią dla klienta, który w Jartom powinien mieć pewność, że dokonał optymalnego wyboru.

W takim razie proszę powiedzieć, co oferują prezentowane lokale na wynajem, na terenie centrum magazynowo – produkcyjnego w Pruszkowie?
Tak jak już powiedziała m, usytuowanie hali magazynowej w nowoczesnym centrum magazynowo – produkcyjnym to przeważnie świetna lokalizacja, Nie inaczej jest w tym przypadku. Hala ta znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Warszawy. Jest do niej doskonały dojazd od Al. Jerozolimskich. Tylko kwadrans do centrum, to lokalizacja idealna.

Lokalizacja to chyba nie jedyny atut hali usytuowanej na terenie centrum magazynowo - produkcyjnego?
Oczywiście. Świetna lokalizacja to jedno, natomiast doskonała infrastruktura to drugie. Na terenie centrum znajduje się czynna bocznica kolejowa. Teren jest ogrodzony, wyłożony kostką. Olbrzymi plac manewrowy, liczne miejsca parkingowe. Do hali magazynowej doprowadzone jest główne przyłącze telekomunikacyjne. Nielimitowana ilość linii telefonicznych. Standard powierzchni biurowej może być dostosowany do potrzeb klienta. Istnieje także możliwość dobudowania większego biura.

Co może jeszcze zyskać klient wynajmując tę halę magazynową na terenie centrum magazynowo - produkcyjnego?
Po pierwsze, powierzchnie magazynowe wysokiego składowania to lokale, których wynajem zapewnia efektywne magazynowanie i dystrybucję. Magazyny posiadają nowoczesne konstrukcje stalowe, dzięki którym klient zaoszczędzi na kosztach ogrzewania. Po drugie, dzięki pomocy Jartom przyszły najemca może uzyskać atrakcyjne stawki czynszowe.

Dziękuję za rozmowę.

Lokale wynajem:
Hala na terenie centrum magazynowo - produkcyjnego,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów
   
2006 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone
Serwisy JARTOM wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij